Tallinna linn süüdistab Karin Tammemäge sülearvuti varguses ({{commentsTotal}})

Autor: Siim Lõvi /ERR

Tallinna linnakantselei tegi eile Põhja prefektuurile kuriteoteate, et veebruaris Põhja-Tallinna linnaosavanema ametist vabastatud Karin Tammemägi omastas linnale kuuluva sülearvuti.

Postimees kirjutab, et omastamine seisneb linnapea kohusetäitja Taavi Aasa allkirjaga dokumendi järgi selles, et tänavu 17. veebruaril ametist vabastatud Tammemägi jättis enda kätte linnale kuuluva sülearvuti.

Tema vallandamise päeval allkirjastatud vara üleandmise aktis on Aasa väitel lause:"Sülearvuti on K. Tammemägi käes andmete ümber tõstmiseks."

Tammemägi seevastu kinnitas, et ta on kõik asjad üle andnud. "Kõik asjad said aktiga üle antud ja need jäid minu kabinetti. Võib-olla on see arvuti tõesti utiliseeritud, aga minust jäi see koos kõikide teiste asjadega linnaosavanema kabinetti," ütles ta ja lisas, et ilmselt üritatakse praegu sellise avaldusega temast halba muljet jätta, et mõjutada pooleliolevat kohtuasja, milles ta vaidlustab enda vallandamise.

Politsei pressiesindaja Helen Uldrich ütles, et politseil on 10 päeva aega otsustada, kas käivitada kriminaaluurimine või mitte.

Toimetaja: Marek KuulVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.