Standard sistustab neljanda Hiltoni hotelli ({{commentsTotal}})

Standard sisustas ka Hiltoni Tallinna hotelli Autor: Postimees/Scanpix

Standard võitis Müncheni lennujaama Hiltoni hotelli sisustushanke ning sellest saab neljas Hiltoni hotell, mille Eesti ettevõte sisustab.

Värskelt Flughafen München GmbH-ga sõlmitud leping hõlmab hotelli juurdeehituse 162 numbritoa sisustamist. "Standardi jaoks on tegemist viimaste aastate ühe kallima ja mahukama projektiga," ütles Standardi juhatuse liige Priit Tamm.

Saksamaa kasvab tänavu Standardi suurimaks ekspordituruks. "Käesoleval aastal on meil peale Hiltoni lõpetada seal veel neli mahukat hotelliprojekti. Hoogu on juurde andnud ka see, et meil on Saksamaal oma müügiesindaja ning Tallinnast saksakeelne projektijuhtimine."

Varem on Standard sisustanud kolmes Hiltoni ketti kuuluvat hotelli: Helsingis Vantaa lennujaamas ja Hilton Strand Hotelis ning äsjavalminud Hilton Park Hotelis Tallinnas.

Toimetaja: Oliver KahuMerejääl sündivad hülgepojad on südikamad

Nii viiger- kui hallhülged eelistaksid järgmise põlvkonna ilmale tuua jää peal. Viigerhülge jaoks on pehme talv teravam probleem, hallhülged saavad poegida ka maismaal, kuid seal sirgunud isendid on merejääl kasvanud liigikaaslastest nõrgemad.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.