Floridas leiti alligaatori poolt kaasa viidud lapse surnukeha ({{commentsTotal}})

Sündmuskoht, Orlandos asuv Disney's Grand Floridian Resort & Spa. Autor: Reuters/Scanpix

Sukeldujad leidsid eile Floridas Disney puhkekuurordi lähistelt kaheaastase lapse surnukeha. Lapse viis teisipäeva õhtul kaasa alligaator.

Kuigi võimud olid juba alguses üsna kindlad, et laps on surnud, alustati koheselt suurt päästeoperatsiooni, millest võttis osa kümneid politseinikke ja päästeametnikke, vahendas Yle.

Väikese poisi surnukeha leiti esialgsest sündmuskohast umbes 10 meetri kauguselt. Alligaatorirünnaku ohvri kehal eriti suuri haavu ei olnud ning politseinike hinnangul suri laps uppumise tagajärjel.

Nebraskast pärit laps oli teisipäeva õhtul kella 21 paiku mängimas Disney's Grand Floridian Resort & Spa territooriumil asuva järve rannas. Ootamatult ründas teda alligaator. Lapse vanemad üritasid poissi küll alligaatori lõugade vahelt kätte saada, kuid ligi 2 meetri pikkusel roomajal õnnestus lapsega siiski vee alla kaduda.

Sündmuskohaks on tehisjärv, kuid see on ühenduses ka ühe loodusliku järvega. Alligaatorid on Florida osariigis väga levinud ning aeg-ajalt läbivad nad pikki vahemaid ka mööda maismaad, kuid alligaatorirünnak puhkusekuurortis on siiski äärmiselt ebatavaline juhtum.

Disney sulges pärast juhtumit kõik ettevõtte poolt hallatud rannad. 

Toimetaja: Laur ViirandVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.