Floridas leiti alligaatori poolt kaasa viidud lapse surnukeha ({{commentsTotal}})

Sündmuskoht, Orlandos asuv Disney's Grand Floridian Resort & Spa.
Sündmuskoht, Orlandos asuv Disney's Grand Floridian Resort & Spa. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Sukeldujad leidsid eile Floridas Disney puhkekuurordi lähistelt kaheaastase lapse surnukeha. Lapse viis teisipäeva õhtul kaasa alligaator.

Kuigi võimud olid juba alguses üsna kindlad, et laps on surnud, alustati koheselt suurt päästeoperatsiooni, millest võttis osa kümneid politseinikke ja päästeametnikke, vahendas Yle.

Väikese poisi surnukeha leiti esialgsest sündmuskohast umbes 10 meetri kauguselt. Alligaatorirünnaku ohvri kehal eriti suuri haavu ei olnud ning politseinike hinnangul suri laps uppumise tagajärjel.

Nebraskast pärit laps oli teisipäeva õhtul kella 21 paiku mängimas Disney's Grand Floridian Resort & Spa territooriumil asuva järve rannas. Ootamatult ründas teda alligaator. Lapse vanemad üritasid poissi küll alligaatori lõugade vahelt kätte saada, kuid ligi 2 meetri pikkusel roomajal õnnestus lapsega siiski vee alla kaduda.

Sündmuskohaks on tehisjärv, kuid see on ühenduses ka ühe loodusliku järvega. Alligaatorid on Florida osariigis väga levinud ning aeg-ajalt läbivad nad pikki vahemaid ka mööda maismaad, kuid alligaatorirünnak puhkusekuurortis on siiski äärmiselt ebatavaline juhtum.

Disney sulges pärast juhtumit kõik ettevõtte poolt hallatud rannad. 

Toimetaja: Laur ViirandViljandimaal hukkus maastikusõidukiga ümber läinud nooruk

Viljandimaal hukkus laupäeval maastikusõidukiga ümber läinud nooruk.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Ott TänakOtt Tänak

Tänak eesootavast Poola etapist: see on sõitjate ralli

Autoralli MM-sari jätkub järgmisel nädalavahetusel Poolas, millele Sardiinias võiduarve avanud Fordi piloot Ott Tänak läheb vastu lootusrikkalt.

Jogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
Meeleavaldajad Haaberstis.Meeleavaldajad Haaberstis.
Muinsuskaitseamet riigikogule: Haabersti paju pole püha puu

Muinsuskaitseamet teatas ametlikus vastuses Haabersti paju kaitsele asunud riigikogu liikmetele, et puu ei vaja riikliku kaitse alla võtmist ning Õismäe elamurajooni pole põhjust miljööväärtusliku alana käsitleda.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema