Riigifirma Saarte Liinid ostab Papissaare sadama ({{commentsTotal}})

Autor: Rene Suurkaev

Riigile kuuluv ettevõte Saarte Liinid ostab 105 000 euroga Papissaare sadama Saaremaal ning asub seda remontima.

Saaremaa ja Vilsandi vahel ühendust pidava reisilaeva "Vilsandi" paremaks sildumiseks on vaja Papissaare sadamakai remonti.

Majandusministeerium märkis, et kuna sadam on seni olnud eraomandis, ei ole riigil olnud võimalik vajalikke töid rahastada ja teha.

Saarte Liinid on Papissaare ja Vikati sadamates kavandatud erinevaid investeeringuid 1,3 miljoni euro eest. Töid toetab Euroopa Liidu ühtekuuluvusfond.

Detailplaneeringu kehtestamisel saab Papissaare sadama territooriumiks ligi 0,7 hektarit.

Toimetaja: Oliver KahuKotsar näeb tänu finaalturniirile jõudmisele üle pika aja enda vanemaid

Eesti korvpalluri Maik-Kalev Kotsari ülikooli South Carolina edutee USA üliõpilasmeistrivõistluste finaalturniiril jätkus, kui kaheksa tugevama hulgas alistati Florida ülikool 77:70 (33:40).

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.