Prantsuse kohus määras kolmele Vene fännile kuni 2-aastase vangistuse ({{commentsTotal}})

Kaklevad jalgpallifännid Marseille' staadionil
Kaklevad jalgpallifännid Marseille' staadionil Autor/allikas: AFP/Scanpix
{{1466088811000 | amCalendar}}

Prantsuse kohus määras neljapäeval kolmele Marseille's märatsenud Vene jalgpallifännile kuni kaheaastase vanglakaristuse.

Karistus määrati teisipäeval koos veel 40 Vene fänniga kinni peetud Nikolai Morozovile, Aleksei Jerunovile ja Sergei Gorbatšovile.

Pikima, kaheaastase vanglakaristuse sai 29-aastane Jerunov. Ta möönis, et oli sündmuskohal, kui rünnati Inglismaa toetajat, kes sai eluohtlikke vigastusi. Süüdi ta aga end ei tunnistanud.

Gorbatšov pandi 18 ja Morozov 12 kuuks vangi.

Prantsuse politsei pidas teisipäeval Marseille' lähistel asuva hotelli juures kinni bussi 43 Vene jalgpallifänniga pärast seda, kui laupäeval puhkesid kokkupõrked Vene ja Inglise toetajate vahel Venemaa-Inglismaa jalgpallimatši ajal ja eel. Kähmlustes sai viga üle 30 inimese.

Vene fännidest 20 saadetakse Prantsusmaalt süüdistust esitamata välja, 20 vabastatakse.

Prantsusmaa: Vene politsei aitas tabada kolm vangimõistetud Vene fänni

Prantsusmaal vangi mõistetud kolm Vene jalgpallifänni tabati Vene politsei abil, teatas Prantsuse prokuratuur neljapäeval.

Bussireisijatest kolme vangimõistetu kinnipidamiseni viisid Vene politseilt saadud andmed, lausus Marseille'i prokurör Brice Robin. Teave saadi "hilja, kuid parem hilja, kui mitte kunagi", lisas ta.

Allikas: BNSKeskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.Keskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.
Savisaare ja Toomi valimisliitu esialgu ei tule

Edgar Savisaare toetajad andsid kolmapäeval pressikonverentsi, mis algselt oli mõeldud uue valimisliidu tutvustamiseks. Selgus aga, et praegu nimekirja ei tule ja nädala jooksul proovitakse Jüri Ratasega läbi rääkida. Valimisnimekiri ise on juba valmis.

Uuendatud: 21:30 
Küberrünnaku tõttu on kõik Ehituse ABC poed suletud.Küberrünnaku tõttu on kõik Ehituse ABC poed suletud.
Rahvusvahelise küberrünnaku tõttu suleti kõik Ehituse ABC poed

Ulatuslik rahvusvaheline küberrünnak, mis sai alguse nädala algul, on jõudnud otsapidi ka Eestisse: Ehituse ABC kõik poed suleti kolmapäeval, kuni küberrünnakust häiritud süsteemid taas tööle saadakse.

Uuendatud: 18:34 
M. patachonica kunstniku nägemuses.M. patachonica kunstniku nägemuses.
Geeniteadlased lahendasid Darwini nõutuks jätnud 200-aastase mõistatuse

Mõnikord on reaalsus väljamõeldistest veidram. Ühekorraga ninasarvikut, pikakaelalist laamat ja londiga tapiiri meenutava Lõuna-Ameerikast leitud olendi säilmed panid kukalt kratsima isegi Charles Darwini. Teadlastel on õnnestunud nüüd järjestada osa looma DNA-st ja välja selgitada liigi päritolu.

Tommy CashTommy Cash
Tommy Cash soovib Õllesummeri lava taha valget sisustust ja ülikallist šampanjat

8. juulil astub Tommy Cash Õllesummeril üles oma seni suurima live-kontserdiga Eestis. Oma lavataguste nõudmistega teeb räppar aga omamoodi ajalugu.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics