Euroala rahandusministrid kuulavad Luxembourgis IMF-i soovitusi ({{commentsTotal}})

IMF-i juht Christine Lagarde. Autor: Yuri Gripas/Reuters/Scanpix

Luxembourgis kogunevad euroala riikide rahandusministrid, kus neile tutvustatakse rahvusvahelise valuutafondi ülevaadet ja majandussoovitusi euroala kohta.

Kohtumisel on arutluse all ka pensionisüsteemide mõju riigirahanduse kestlikkusele, vahendasid ERR-i teleuudised.

Euroopa Komisjon on koostanud teemapaberi, mis annab ülevaate euroala pensionisüsteemide jätkusuutlikkusest, seda eelkõige rahvastiku arengute ja makromajandusega seotud riskide vaatepunktist.

Rahandus-ministrite istungil otsitakse jätkuvalt ka poliitilist kokkulepet maksude vältimise vastasele direktiivile.

Rahandusminister Sven Sesteri sõnul otsustati mais toimunud istungil lisada direktiivi ka Eesti maksusüsteemi eripära arvestavad täiendused.

Toimetaja: Allan RajaveeTelia tõstab teleteenuse hinda

Telia tõstab alates maikuust oma teleteenuse hinda. Enamik internetipakette läheb odavamaks.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.