WHO: Fallujah elanike seas võib puhkeda epideemia ({{commentsTotal}})

Iraagi šiiitidest vabatahtlikud Fallujah' lähistel
Iraagi šiiitidest vabatahtlikud Fallujah' lähistel Autor/allikas: AFP/Scanpix

Umbes 40 000 tsiviilisiku seas, kes on Fallujah linnas ISIS-e käes lõksus, võib kergesti puhkeda epideemia, hoiatab Maailma Tervishoiuorganisatsioon (WHO).

Suure osa linnast on Iraagi eriüksused juba vabastanud, ülejäänu pärast võitleb ISIS aga raevukalt ning on tsiviilisikute liikumise miinimumini piiranud, vahendasid ERR-i teleuudised.

Terroristid kasutavad rahulikke elanikke inimkilbina. Fallujah elanikel on tõsine puudus ka toidust ja joogiveest ning lapsi pole nakkushaiguste vastu vaktsineeritud juba kaks aastat.

Toimetaja: Allan RajaveeJogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Karen Handel võitu tähistamas.Karen Handel võitu tähistamas.
Georgia osariigi valimistel võitis vabariiklane Karen Handel

Ühendriikides võitis teisipäeval Georgia osariigi kongressivalimistel vabariiklane Karen Handel.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema