Kohus jättis rahuldamata Leedo kaebuse Sõru-Triigi hankega seoses ({{commentsTotal}})

Triigi sadam Autor: Postimees/Scanpix

Tallinna halduskohus jättis rahuldamata Vjatšeslav Leedo laevafirma Saaremaa Laevakompanii kaebuse majandusminiseetriumi peale seoses Sõru-Triigi parvlaevaliini vedajahankega.

Saaremaa Laevakompanii esitas vaidlustuse esmalt riigihangete vaidlustuskomisjonile, mis jättis selle 22. aprillil rahuldamata, vahendasid ERR-i raadiouudised.

Otsus on jõustumata ja sellele võib esitada apellatsioonkaebuse hiljemalt 27. juunil.

Hankega soovib ministeerium leida ajutist vedaja Sõru-Triigi praamiliinile alates 1. oktoobrist kuni uue parvlaeva Soela liinile saabumiseni tuleva aasta mais. Hanke eeldatav maksumus on 850 000 eurot. Leedo firma leidis, et riigihange omab kontsessiooni tunnuseid.

Praegu teenindab Sõru-Triigi liini Saaremaa Laevakompanii parvlaevaga Kõrgelaid.

Toimetaja: Oliver KahuLiisi Koikson elust Londonis: hindan inimesi, kes jaksavad seal olla pikki aastaid

Liisi Koikson avaldab uue heliplaadi "Coffe for One", millel kõlavad esmakordselt ka lauljatari enda salvestatud laulud. Mitmed lood on inspireeritud Koiksoni Londoni perioodist.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.