Putini sõnul tahab Venemaa paremaid majandussuhteid EL-iga ({{commentsTotal}})

Venemaa president Vladimir Putin soovib Venemaa ja Euroopa Liidu suhete paranemist vastastikustest majandussanktsioonidest hoolimata.

Kõneldes Peterburis rahvusvahelisel majandusfoorumil teatas Putin, et Venemaa on valmis Euroopale poolele teele vastu tulema, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Putini sõnul peaks Euroopa Liit rohkem arvestama oma äriringkondade huvidega, kellel on tugev tahe Venemaal äri ajada.

"Euroopa Liit on vaatamata kõigile teadaolevatele takistustele meie suhetes siiski jäänud Venemaa peamiseks kaubandus- ja majanduspartneriks. Ta on meie lähim naaber. Loomulikult läheb meile korda, mis juhtub meie naabruses Euroopa riikides, meie naabruses Euroopa majanduses," rääkis president.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Ülevaade: viimaste aastate palgatõusud avalikus sektoris

Riigieelarve strateegia näeb ette, et eeloleva nelja aastaga tõuseb keskvalitsuse töötajate palk 2,5 protsenti, kuid Isamaa ja Res Publica Liidu esimehevahetuse järel on tekkinud võimalus, et see jääb ära. Viimati kerkis riigiasutuste palk valitsuse otsusega aastal 2015.

Mustangi talu maasikad.Mustangi talu maasikad.
Vaataja küsib: kas suurem mari on parem?

Televaataja saatis „Novaatorile“ küsimuse, kas suurem mari on parem, pidades sealjuures silmas suviseid maasikaid. Esitasime küsimuse kas suuremad maasikad ja tomatid on paremad kui väikesed Eesti maaülikooli emeriitprofessorile Anne Luigele.