Putini sõnul tahab Venemaa paremaid majandussuhteid EL-iga ({{commentsTotal}})

Venemaa president Vladimir Putin soovib Venemaa ja Euroopa Liidu suhete paranemist vastastikustest majandussanktsioonidest hoolimata.

Kõneldes Peterburis rahvusvahelisel majandusfoorumil teatas Putin, et Venemaa on valmis Euroopale poolele teele vastu tulema, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Putini sõnul peaks Euroopa Liit rohkem arvestama oma äriringkondade huvidega, kellel on tugev tahe Venemaal äri ajada.

"Euroopa Liit on vaatamata kõigile teadaolevatele takistustele meie suhetes siiski jäänud Venemaa peamiseks kaubandus- ja majanduspartneriks. Ta on meie lähim naaber. Loomulikult läheb meile korda, mis juhtub meie naabruses Euroopa riikides, meie naabruses Euroopa majanduses," rääkis president.

Toimetaja: Merili NaelFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.