USA ja Venemaa nõustusid parandama omavahelist õhurünnakute koordineerimist Süürias ({{commentsTotal}})

Kaader Vene kaitseministeeriumi poolt avalikustatud videomaterjalist
Kaader Vene kaitseministeeriumi poolt avalikustatud videomaterjalist Autor/allikas: Vene kaitseministeeriumi materjal/Reuters/Scanpix
{{1466328194000 | amCalendar}}

Vene kaitseministeerium teatas, et USA ja Venemaa sõjaväe ametnikud näevad vajadust parandada sõjajõudude vahelist suhtlust ning rünnakute koordineerimist Süürias.

Seeläbi proovitakse ära hoida vahejuhtumeid, kus rünnaku alla satuvad Venemaa või USA poolt toetatud relvajõud. Kahe riigi sõjajõudude esindajad jõudsid vastava sisulise kokkuleppeni eile videosilla teel peetud kohtumisel, vahendas Reuters.

Eile teatas Pentagon, et soovib Moskvalt vastuseid, miks Vene õhujõud on rünnanud USA toetatud Süüria opositsiooni positsioone Süüria lõunaosas.

Pentagoni väitel ei võtnud Moskva enne õhurünnakute sooritamist Ühendriikide hoiatusi kuulda. Venemaa kaitseministeerium aga lükkas USA süüdistused tagasi, kuna nende väitel toimus Vene õhujõudude rünnak Süüria opositsiooni positsioonidest 300 kilomeetri kaugusel. Ühtlasti märkis Vene pool, et Moskva oli rünnakutest Ühendriike teavitanud.

"Vene kaitseministeerium on viimastel kuudel välja pakkunud võimaluse koostada USA kolleegidega ühine kaart, mis sisaldaks teavet Süürias asuvate relvajõudude ja nende poolt kontrollitavate alade kohta. Samas pole suudetud selles osas edusamme teha," nentis Vene kaitseministeeriumi kõneisik Igor Konašenkov.

Toimetaja: Allan RajaveePolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest äraPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest ära
Puukaitsjad takistasid tulutult tunde Haabersti remmelga mahavõtmist

Politseil kulus teisipäeva varahommikust alates ligi kuus tundi, et Tallinnas Haabersti ristmiku ümberehitusele ette jäänud remmelga juurest valvet pidanud aktivistid eemale ajada, et saaks puu maha võtta.

Uuendatud: 14:58 
INTERVJUU
Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.
Vene suursaadik: sanktsioonid on halvasti mõjunud nii Eestile kui Venemaale

Vene Föderatsiooni suursaadik Aleksandr Petrov tunnistas ERR-ile antud lühiintervjuus, et kui vahepeal oli Eesti ja Venemaa suhetes paranemise märke, siis viimaste sündmuste valguses on suhted taas halvenenud.

Mupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics