Uuring: inimesed eelistavad presidendina näha Kaljuranda ({{commentsTotal}})

Autor: Siim Lõvi /ERR

Uuringu kohaselt näevad Eesti inimesed presidendina jätkuvalt praegust välisministrit Marina Kaljuranda.

Postimehe tellitud ja uuringufirma TNS Emori korraldatud küsitluse kohaselt toetas Kaljuranda juunis veerand vastanuist.

Kaljuranna järel on 14 protsendiga altkäemaksu kahtlustuse saanud Keskerakonna esimees Edgar Savisaar, kolmandat ja neljandat kohta jagavad 11 protsendiga Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) presidendikandidaat Allar Jõks ning Reformierakonna auesimees Siim Kallas, viiendal kohal on kuue protsendiga Indrek Tarand.

Küsitlus korraldati 7.-14. juunini ja selles osales 1345 vastajat vanuses 15-74.

Toimetaja: Marek KuulVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.