Annely Akkermann loobus osalusest Kihnu turismiettevõttes ({{commentsTotal}})

Kihnu käsitöö Autor: PUKM

Endine riigikogu liige ja Kihnu vallavanem ning praegune Pärnu volikogu liige Annely Akermann (IRL) müüs oma osaluse Kihnu turismi korraldavas ettevõttes Kihnurand, mille ta 1991. aastal asutas.

Akkermann põhjendas osaluse müüki sellega, et pole aega enam aktiivselt ettevõttesse panustada.

"See on elustiiliettevõte, mis vajab osanikke tööle igapäevaselt. Pidin mõtlema, kas lähen sinna igapäevaselt tööle või müün osaluse neile, kes sinna tööle lähevad," põhjendas Akkermann ERR.ee-le.

Ehkki Akkermann pole ettevõtte aktiivse juhtimise juures olnud juba 17 aastat, pidas ta õigeks nüüd ometigi ettevõtte osalusest loobuda. Ta ei säilita ka kohta nõukogus.

"Ma asutasin selle ettevõtte 18-aastaselt. Aega ei saa tagasi pöörata, lapsepõlv tuleb seljataha jätta," selgitas Akkermann müügi tagamaid.

Kihnuranna AS-ist kasvas hiljem välja ka saare ja mandri vahelist laevaühendust pidav Kihnu Veeteed, mida Akkermann samuti mitu aastat juhtis.

Akkermann kinnitas, et loobus oma osalusest vabatahtlikult. Nüüd kuulub ettevõte täielikult ettevõtte kaasasutaja Valdo Palule ja Arvo Saarele, kes liitus ettevõttega hiljem, kui asuti laevaühendust pidama.Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.