Iraan väidab, et nurjas mitu rünnakut Teheranis ja teistes linnades ({{commentsTotal}})

ISIS-e lipp.
ISIS-e lipp. Autor/allikas: AP/Scanpix

Iraan on nurjanud hulga kavandatud pommirünnakuid Teheranis ja teistes linnades, teatas luureministeerium.

Võimude sõnul on ISIS-e mässulised kavandanud rünnakuid ja vandenõusid Iraani vastu oma Süüria tugipunktist Raqqast, vahendas Reuters.

Ministeerium selgitas, et rünnakud olid kavas lähipäevil. "Terroristid arreteeriti ning mõned pommid ja suur hulk lõhkekehi arestiti," lisas ministeerium.

Riikliku julgeolekunõukogu sekretär Ali Shamkhani ütles pühapäeval poolametlikule ISNA uudisteagentuurile, et Iraani julgeolekujõud arreteerisid võrgustiku liikmed, kes kavandasid ramadaani ajal pommirünnakuid Teheranis.

Ta nimetas ISIS-t Iraani suurimaks vaenlaseks.

Iraan on saatnud oma vägesid appi Süüria presidendile Bashar al-Assadile mässuliste ja ISIS-e vastu võitlema.

Mais teatasid Iraani väed, et on kinni võtnud üle kümne ISIS-e võitleja ja üle 50 rühmituse pooldaja, kes on mässuliste ideoloogiat internetis reklaaminud.

Toimetaja: Merili NaelPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest äraPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest ära
Puukaitsjad takistasid tulutult tunde Haabersti remmelga mahavõtmist

Politseil kulus teisipäeva varahommikust alates ligi kuus tundi, et Tallinnas Haabersti ristmiku ümberehitusele ette jäänud remmelga juurest valvet pidanud aktivistid eemale ajada, et saaks puu maha võtta.

Uuendatud: 14:58 
INTERVJUU
Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.
Vene suursaadik: sanktsioonid on halvasti mõjunud nii Eestile kui Venemaale

Vene Föderatsiooni suursaadik Aleksandr Petrov tunnistas ERR-ile antud lühiintervjuus, et kui vahepeal oli Eesti ja Venemaa suhetes paranemise märke, siis viimaste sündmuste valguses on suhted taas halvenenud.

Mupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics