Cameron kutsus britte tulevaste põlvkondade pärast Euroopa Liitu jääma ({{commentsTotal}})

Peaminister David Cameron. Autor: Stefan Wermuth/Reuters/Scanpix

Suurbritannia peaminister David Cameron pöördus brittide, eelkõige vanemate valijate poole, et nad mõtleksid sellele, milline on Euroopa Liidust lahkumise mõju riigile ja tulevastele põlvkondadele.

Referendum EL-i liikmesuse üle toimub 23. juunil. Küsitlused näitavad, et tulemust on keeruline prognoosida, kuna arvamused on enam-vähem pooleks, vahendas Reuters.

"Selles valimiskabiinis olete vaid teie. Vaid teie teete otsuse, mis mõjutab teie tulevikku, teie laste tulevikku ja lastelaste tulevikku," ütles Cameron haruldases pöördumises oma kontori ees.

Ta lisas, et soovis pöörduda otse oma põlvkonna ja vanemate inimeste poole.

"Nad ei saa võtta tagasi otsust, mille me teeme. Kui me hääletame lahkumise poolt, on see kõik. Seda ei saa tagasi pöörata. Me lahkuksime Euroopast igaveseks ja järgmine põlvkond peaks elama nende tagajärgedega palju kauem kui meie," rääkis peaminister.

Toimetaja: Merili NaelVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.