Brexit oleks Junckeri sõnul enesehävituslik tegevus ({{commentsTotal}})

Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker ja Briti peaminister David Cameron 29. jaanuaril Brüsselis Autor: Francois Lenoir/Reuters/Scanpix

Brexit oleks Euroopa Komisjoni presidendi Jean-Claude Junckeri sõnul enesehävituslik tegevus.

"Keerata oma naabritele selg ja taanduda eraldatusse oleks kõige selle vastu, mille eest Euroopa Liit ja Suurbritannia seisavad. Lahkumine oleks enesehävituslik tegevus," ütles Juncker kohtumisel Kreeka ärieliidiga.

Euroopa Keskpanga (EKP) president Mario Draghi ütles varem päeval, et EKP on Suurbritannia selle nädala rahvahääletuse mis tahes tagajärgedeks valmis, ehkki selle mõju majandusele on äärmiselt raske hinnata.

Analüütikud kardavad, et võimalik Brexit võib turgudel vallandada paanika.

Allikas: BNSLiisi Koikson elust Londonis: hindan inimesi, kes jaksavad seal olla pikki aastaid

Liisi Koikson avaldab uue heliplaadi "Coffe for One", millel kõlavad esmakordselt ka lauljatari enda salvestatud laulud. Mitmed lood on inspireeritud Koiksoni Londoni perioodist.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.