Pikad pühad peatavad pankadevahelised maksed esmaspäevani ({{commentsTotal}})

Autor: Postimees/Scanpix

Kõrvuti sattunud jaanipühad ja nädalavahetus tähendab seda, et Eestis pankadevahelised maksed täna pärastlõunast kuni esmaspäeva hommikuni ei liigu.

Swedbanki ja SEB kliendid saavad Eesti-siseseid makseid teistesse pankadesse teha interneti- või mobiilipanga teel täna kella 16.30-ni.

Nordea pank võimaldab pankadevaheliste maksete ülekande kella 15.30-ni.

Pühade ajal pankadevahelisi makseid ei tehta.

Pangasisesed maksed liiguvad aga tavapäraselt ehk üldjuhul kuni tunni jooksul.Vikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.