Pühad tõid Virtsu ja Rohuküla sadamasse pikad järjekorrad ({{commentsTotal}})

Autor: Postimees/Scanpix

Saaremaale ja Hiiumaale reisijad pidid täna tunde ootama Virtsu ja Rohuküla sadamasse tekkinud praamijärjekordades.

Rohuküla sadamas oli kella 18 paiku ootejärjekord Hiiumaale pääsemiseks umbes viis tundi. Mööda maanteed looklevate sõidukite järjekord ulatus ligi kilomeetri pikkuseks, kirjutab Postimees.

Rohuküla-Sviby liini teenindava parvlaeva töötajad ütlesid, et sõidavad täna graafiku lõpuni ja kui õhtul peaks veel 20 autot mandrile jääma, siis tehakse nende vedamiseks Hiiumaale või Vormsile lisasõit.

Virtsu sadama ülevaataja ütles, et ka neil oli umbes kilomeetri pikkune praamisaba. "Tavaline järjekord enne jaanipäeva," lisas ta.

Toimetaja: Merili NaelFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.