Ida-Virumaal hukkus teelt välja sõitnud juht ({{commentsTotal}})

Foto sündmuskohalt
Foto sündmuskohalt Autor/allikas: politsei
{{1466746692000 | amCalendar}}

Täna kella 2.20 paiku öösel sõitis 28-aastane mees Ida-Virumaal Illuka vallas Vasaveres sõiduautoga Audi 80 teelt välja ja hukkus saadud vigastuste tagajärjel sündmuskohal.

Esialgsetel andmetel kaotas Ahtmest Pannjärve suunas liikunud sõiduauto Audi sirgel teelõigul juhitavuse ja sõitis teelt välja vastu puid.

Kokkupõrke tagajärjel paiskus Audi roolis olnud 28-aastane mees sõidukist välja ja hukkus saadud vigastustesse kohapeal. Esialgsetel andmetel ei kasutanud Audi roolis olnud 28-aastane mees nõuetekohaselt turvavarustust ja ületas lubatud sõidukiirust.

„Tunneme kaasa hukkunud sõidukijuhi lähedastele. Kuigi liiklusõnnetuse täpsemad asjaolud on veel selgitamisel, on meil alust arvata, et õnnetuse põhjuseks võis olla valesti valitud sõidukiirus,“ sõnas Ida prefektuuri operatiivjuht Tarvo Kruup.

Operatiivjuht tuletab meelde, et sõidukiirus peab jääma lubatu piiresse ent arvestada tuleb ka sõiduoskustega ja teeoludega. „Kinnitatud turvavööga suureneb oluliselt võimalus õnnetuse korral raskemaid vigastusi vältida. Seetõttu on turvavöö kinnitamine väga oluline sõltumata sellest, kui pikk või lühike sõit ees on,“ rõhutas Kruup.

Liiklusõnnetuse täpsemad asjaolud selguvad alustatud kriminaalmenetluse käigus.

Ööpäeva kokkuvõttes märkis politsei ära veel neli õnnetust. Eile kella 10.59 ajal toimus liiklusõnnetus Harjumaal Peetri alevikus Peetri teel, kus alkoholijoobe tunnustega 49-aastane Aleksei sõitis ristmikul otse kraavi. Juht toimetati PERH-i.

Ligi tund hiljem kella 11.51 paiku toimus liiklusõnnetus Põltsamaa vallas Mällikvere külas, kui 80-aastane mees sooritas vasakpööret parklasse ja põrkas kokku vastassuunas otse liikunud sõiduautoga. Auto, millele otsa sõideti, paiskus vastu teepiiret ja seejärel juba vastu parklas seisnud Opelit, milles viibinud kaasreisijast 65-aastane naine toimetati Paide haiglasse kontrolli.

Kella 17.34 ajal toimus liiklusõnnetus Valga maakonnas Helme vallas Valga-Uulu maantee 23-ndal kilomeetril, kus 76-aastane mees sõitis oma Audiga tagant otsa 30-aastase naise juhitud vasakpööret sooritanud sõiduautole Škoda. Škodas kaasreisijana viibinud 73-aastane mees toimetati Valga haiglasse kontrolli.

Kella 17.55 ajal toimus liiklusõnnetus Tartu maakonnas Haaslava vallas Tõrvandi-Roiu-Uniküla maantee kolmandal kilomeetril, kus 57-aastane mees aeglustas sõiduautoga Audi vasakpöörde sooritamiseks. Audile sõitis tagant otsa mootorratas, mida juhtis 19-aastane mees. Mootorrattur toimetati Tartu Ülikooli Kliinikumi kontrolli.

Kella 20.17 ajal toimus liiklusõnnetus Tartumaal Rannu vallas Elva -Rannu tee 14-ndal kilomeetril, kus 76-aastane mees ei märganud päikese tõttu vasakkurvi ja sõitis sõiduautoga Volkswagen Transporter otse teelt välja vastu liiklusmärki. Liiklusõnnetuses sai vigastada sõidukis kaasreisijana taga keskel istunud turvavööga kinnitamata 10-aastane tüdruk, kes toimetati kontrolliks Tartu Ülikooli Kliinikumi.

Toimetaja: Priit LutsJuncker ja TuskJuncker ja Tusk
Eestisse saabuvad Juncker ja Tusk

Neljapäeval saabuvad Eestisse kahepäevasele visiidile Euroopa Komisjoni 28 liiget eesotsas Komisjoni presidendi Jean-Claude Junckeriga ning samuti Euroopa Ülemkogu eesistuja Donald Tusk.

Keskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.Keskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.
Savisaare ja Toomi valimisliitu esialgu ei tule

Edgar Savisaare toetajad andsid kolmapäeval pressikonverentsi, mis algselt oli mõeldud uue valimisliidu tutvustamiseks. Selgus aga, et praegu nimekirja ei tule ja nädala jooksul proovitakse Jüri Ratasega läbi rääkida. Valimisnimekiri ise on juba valmis.

Uuendatud: 21:30 
Pärnu tantsulapsed ööbivad Tallinna 21. keskkoolis.Pärnu tantsulapsed ööbivad Tallinna 21. keskkoolis.
Laulu- ja tantsupeolisi majutatakse 44 koolimajas

Laulu- ja tantsupeole saabunud lapsed ja noored ööbivad traditsiooniliselt Tallinna koolimajades. Enam kui 19 tuhat noort mahutatakse ära 44 Tallinna ja Harjumaa kooli.

Marko Mihkelson ja Margus Tsahkna sisenemas vanalinna restorani, kus nad oma otsusest ajakirjanikke teavitasid.Marko Mihkelson ja Margus Tsahkna sisenemas vanalinna restorani, kus nad oma otsusest ajakirjanikke teavitasid.
Margus Tsahkna: ma ei välista uue erakonna loomist

IRL-i eelmine esimees, äsja parteist lahkunud Margus Tsahkna kinnitab, et ta jätkab poliitikas ning ei välista uue erakonna loomist.

Tommy CashTommy Cash
Tommy Cash soovib Õllesummeri lava taha valget sisustust ja ülikallist šampanjat

8. juulil astub Tommy Cash Õllesummeril üles oma seni suurima live-kontserdiga Eestis. Oma lavataguste nõudmistega teeb räppar aga omamoodi ajalugu.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics