TTÜ alustab tudengite vastuvõttu ({{commentsTotal}})

Tallinna tehnikaülikool. Autor: PM/Scanpix

Tallinna tehnikaülikool (TTÜ) alustab homme tudengite vastuvõttu, uusi üliõpilasi oodatakse kokku 106 erialale.

TTÜ rektor Jaak Aaviksoo ütles, et ülikooli eesmärk on tõusta Põhjamaade parimate tehnoloogiaülikoolide hulka.

"Selle eesmärgi täitmiseks on meil aga vaja parimaid üliõpilasi ja õppejõude. Ülikooliga on oodatud liituma kõik need, kelle eesmärk on saada parimaks," sõnas ta.

Tehnikaülikoolis saab õppida tehnika-, infotehnoloogia, inseneri-, loodus- ja majandusteaduste erialadel. Uusi tudengeid võetakse vastu 106 erialale. Bakalaureuse-, integreeritud ja rakenduskõrgharidusõppes on sel suvel vastuvõtt 50, magistriõppes 46 ning doktoriõppes 10 õppekavale. Eestikeelsetel õppekavadel täiskoormusega õppimine on TTÜs tasuta.

Sisseastumise infosüsteemis SAIS saab avaldusi esitada alates 27. juuni kella 00st kuni 5. juuli kella 15ni. Avaliku halduse ja riigiteaduste bakalaureuseõppe eriala dokumentide vastuvõtt lõpeb 3. juulil. TTÜs kohapeal saab dokumente esitada tööpäevadel 27. juunist kuni 5. juuli kella 15ni, samuti kõigis viies TTÜ kolledžis: Tartu, Virumaa, Tallinna ja Kuressaare kolledžites ning Eesti mereakadeemias.

Eelmisel suvel esitati TTÜle 11 000 sisseastumisavaldust. Kõige suurem oli huvi IT-erialade vastu.

Toimetaja: Karin Koppel{{c.alias}}
{{c.createdMoment}}
{{c.body}}
{{cc.alias}}
{{cc.createdMoment}}
+{{cc.replyToName}} {{cc.body}}
Kommentaare ei ole.
Oled sisseloginud kui {{user.alias}}. Logi välja
Sisselogimine ebaõnnestus.

Pole veel kasutajat/unustasid salasõna

Nimi võib olla kuni 32 tähemärki pikk
Kommentaar võib olla kuni 600 tähemärki pikk
{{comment.captcha.word.answer}}

www.err.ee

Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.

ETV OTSE
Viipekeelsed uudised