Nordecon ehitab Viimsisse kuue miljoni euro eest ärihoone ({{commentsTotal}})

Autor: Toomas Huik/Postimees/Scanpix

Nordecon AS sõlmis Kaarsilla Kinnisvara OÜ-ga kuue miljoni euro suuruse lepingu Viimsisse Paadi tee 3 Viimsi Äritare büroo- ja ärihoone ehitamiseks.

Ehitustööde käigus rajatakse ühe maa-aluse ja kolme maapealse korrusega umbes 8000 ruutmeetri suuruse üldpinnaga hoone ja 106 parkimiskohta, teatas Nordecon börsile.

Ehituse kogumaksumus on üle kuue miljoni euro ning hinnale lisandub käibemaks.

Hoone valmib 2017. aasta augustis.

Viimsi Äritare esimesele korrusele on projekteeritud kaubandus-teenindusotstarbega rendipinnad ja abiruumid. Teisele ja kolmandale korrusele on planeeritud erineva suurusega büroopinnad ringkoridori ja abiruumide plokiga ning hoonesse tuleb ka lift.

Edasise tegevuse käigus on võimalik väljarenditavaid büroopindu muuta vastavalt rentniku soovile, lisades võimalusel ka puhkenurga ja wc.

Nordeconi kontsern on keskendunud hoonete ja rajatiste ehitamise projektijuhtimisele ja peatöövõtule. Kontserni eelmise aasta konsolideeritud müügitulu oli 145,5 miljonit eurot. Kontsernis töötab üle 650 inimese.

Kaarsilla Kinnisvara AS on 1996. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on välja kasvanud Tartus tegutsenud Tirsi kaubandusketist. Kaarsilla Kinnisvara teenis möödunud aastal 7,9 miljoni euro suuruse käibe juures 5,6 miljonit eurot kasumit.

Toimetaja: Marek KuulFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.