Tallinna linnaametnikud on juuli lõpuni kollektiivpuhkusel ({{commentsTotal}})

Tallinna linnavalitsus. Autor: Siim Lõvi /ERR

Jaanipühad tähistasid Tallinna linnaametnikele ka puhkuse algust - ametlikult kestab kollektiivpuhkus tänasest juuli lõpuni.

Tallinna linnavalitsus ja linnaametid on igal aastal kehtestanud suviseks ajaks kollektiivpuhkuse, nii ka tänavu. Tallinna linnasüsteemis töötab suurusjärgus 1500 ametnikku.

Sel aastal puhkavad linnaametnikud vahemikus 27. juunist 31. juulini. Kuivõrd aga puhkuse algusele eelnesid pikad jaanipühad, algas puhkus sisuliselt veelgi varem.

Raepressist selgitati ERR.ee-le, et iga ametiasutuse juht peab siiski tagama ka kollektiivpuhkuse ajal kõigi tarviliste tööde tegemise, mis tähendab, et asutuste põhiülesannete täitmine peab olema minimaalse teenistujate arvuga tagatud.

Linnavalitsuse järgmine korraline istung on 10. augustil, ent vajadusel pole välistatud ka kollektiivpuhkuse ajal erakoralisele istungile kogunemine.

Ka linnavalitsuse liikmed puhkavad kordamööda nagu igal aastal, kinnitati Raepressist.

Toimetaja: Merilin PärliVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.