Video: Tallinna kesklinnas põles kaubik ({{commentsTotal}})

Tallinna kesklinnas süttis täna veidi enne keskpäeva seni teadmata põhjusel kaubik, inimesed põlengus viga ei saanud.

Põhja päästekeskus sai teate põlevast Ford Transitist Suur-Ameerika tänaval kell 11.30, ütles päästekeskuse pressiesindaja Annika Koppel ERR.ee-le.

Kaubikus oli keevitusaparaat ja bensiinikanistrid, mille päästjad välja tõid. Seejärel põleng kustutati.

Juhtumi asjaolud selgitab politsei.

Toimetaja: Marek KuulMerejääl sündivad hülgepojad on südikamad

Nii viiger- kui hallhülged eelistaksid järgmise põlvkonna ilmale tuua jää peal. Viigerhülge jaoks on pehme talv teravam probleem, hallhülged saavad poegida ka maismaal, kuid seal sirgunud isendid on merejääl kasvanud liigikaaslastest nõrgemad.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.