Harku järve äärse teelõigu avamine lükkus reedesse ({{commentsTotal}})

Paldiski maantee teeremont jätkub 30. juunini. Autor: Siim Lõvi /ERR

1,4-kilomeetrine Harku järve äärest kulgev Paldiski maantee lõik, mis pidi täna liiklusele avatama, jääb reedeni siiski veel suletuks.

Raepressist kinnitati menne jaanipühi ERR.ee-le, et remonditav teelõik valmib plaanitud varem ning avatakse liiklusele juba tänasest. Täna aga parandati, et teelõik siiski veel valmis pole ning see avatakse plaanipäraselt, 1. juulil.

Liiklus on teejupil olnud suletud kolm kuud, siiani on liiklejad pidanud ümbersõiduks kasutama Astangu tänavat, Kadaka puiesteed või Ehitajate teed.

Paldiski maantee teelõik on eriline selle poolest, et sinna rajatakse ka betoonkattega katselõik.

Ehitustööd läksid maksma 1,9 miljonit eurot.

Toimetaja: Merilin PärliFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.