Teetööde tõttu muudetakse liikluskorraldust ({{commentsTotal}})

Autor: Martin Dremljuga/ERR

Mitmel pool üle Eesti muudetakse jätkuvate teetööde tõttu tavapärast liikluskorraldust.

Täna kell 9-15 on Pärnu maakonnas Tori-Massu maantee Piistaojas truubiremondiks liiklusele suletud. Ümbersõit on tähistatud Piistaoja-Sikana-Kullimaa kaudu. Teekond pikeneb 10 kilomeetri võrra.

Seoses raudtee remonttöödega on täna kell 10.20-22 Jõgeva maakonnas Kassinurme-Änkküla maanteel Kalevi raudteeülesõidukoht liiklusele suletud. Ajutine ümbersõit on korraldatud Palamuse-Kaarepere kaudu, teekond pikeneb kaheksa kilomeetri võrra.

Täna kell 12 suletakse liiklusele Viljandi maakonnas Imavere–Viljandi–Karksi-Nuia maanteel Tõrvaaru sild. Tavaliiklus on suunatud kõrvalolevale ajutisele sillale. Suuregabariidilistele veostele on korraldatud ümbersõit marsruudil Võhma-Olustvere-Viljandi maantee ning teekond pikeneb 4,3 kilomeetrit. Sild jääb suletuks kuni septembri lõpuni.

Kruusatee remondiga alustatakse Harju maakonnas Viruküla-Riisipere maanteel Viruküla-Ürjaste lõigul.

Sidekaabli ümbertõstmise töid tehakse Võru maakonnas Võru-Mõniste-Valga maanteel Mõniste sillal ja tööde tsoonis on sõidukiirus piiratud.

Pindamistööd toimuvad Viljandi maakonnas Jämejala teel, Viljandi teel Aindus ning Valga maakonnas Võru-Kuigatsi-Tõrva maanteel Keenis.

Toimetaja: Marek KuulKotsar näeb tänu finaalturniirile jõudmisele üle pika aja enda vanemaid

Eesti korvpalluri Maik-Kalev Kotsari ülikooli South Carolina edutee USA üliõpilasmeistrivõistluste finaalturniiril jätkus, kui kaheksa tugevama hulgas alistati Florida ülikool 77:70 (33:40).

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.