Fotod: Leedu noormehed rändavad Baltikumis naabrite ühtsuse näitamiseks Žiguliga ({{commentsTotal}})

Vaata galeriid
10 pilti
Autor: Rene Suurkaev / ERR

Neli Leedu noormeest võtsid suvisel ringreisil tavatu eesmärgi - trikolooride lehvides läbitakse Leedu, Läti ja Eesti teid, et meenutada kolme riigi sõbralikku naaberlust.

Kasparas Alejunas, Naglis Kazlauskas, Ignas Kamarauskas ja Antanas Katilauskas selgitasid ERR-i fotograaf Rene Suurkaevule, et vana nõukogude liidus valmistatud auto kasutamine on sümboolne käik.

Just nii on nende hinnangul kõige õigem meenutada, et kolm balti riiki seisavad kindlalt õlg õla kõrval ja hoiavad ka kõige kiuste kokku.

28. augustil olid leedukad Tallinna kesklinnas ja kutsusid tänaval jalutajaid autole kirjutama ja joonistama - olgu see siis mõni hea soov või ühtsust toetav sümbol.

Toimetaja: Greete PalmisteVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.