Kultuurkapitali uue juhi leidmiseks tuleb konkurss ({{commentsTotal}})

Kultuurkapitali senine juht Olavi Laido. Autor: Postimees/Scanpix

Kultuurkapitali nõukogu otsustas, et uue juhatuse esimehe leidmiseks kuulutatakse järgmisel nädalal välja konkurss.

"Konkurss tuleb ja tingimused kuulutatakse välja järgmisel nädalal," kinnitas ERR-i uudisteportaalile kultuurkapitali juhatuse esimees Olavi Laido.

Laido ei olnud nõus hetkel täpsemat informatsiooni jagama. "Mul ei sobi enne kommenteerida, kui asi on lõplik ja kõik nõukogu liikmed on oma sõna öelnud," ütles ta.

ERR-i uudisteportaali andmetel on avalduste tähtaeg konkursil 9. august. Kandidaatidelt nõutakse muu hulgas kõrgharidust, juhtimiskogemust ja ausust.

Laido ütles eile, et ei ole veel otsustanud, kas kavatseb ka ise juhi kohale tagasi kandideerida.

Olavi Laido on kultuurkapitali juht 2012. aastast.

Kultuurkapitali juht vastutab organisatsiooni igapäevase töö ja strateegilise juhtimise eest ning juhataja volituste tähtaeg on kuni neli aastat.

Toimetaja: Aleksander KrjukovVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.