Clintoni ja Trumpi populaarsuse vahe on vähenenud ({{commentsTotal}})

Hillary Clinton ja Donald Trump. Autor: DSK/AFP/Scanpix

USA presidendikandidaatide Hillary Clintoni ja Donald Trumpi populaarsuse vahe on vähenenud, selgus kolmapäeval avaldatud küsitlusest.

Quinnipiaci ülikooli korraldatud küsitlusele vastanutest toetas Clintonit 42 ja Trumpi 40 protsenti vastanutest. Juuni alguses oli Clintoni edumaa samas küsitluses neli protsenti.

Quinnipiaci uuringus osales 1610 registreeritud valijat.

Vastanutest 58 protsenti olid siiski arvamusel, et demokraatide esindaja Clinton on presidendiametiks paremini ettevalmistatud, kui vabariiklaste Trump. Vastupidist arvas 33 protsenti. Samas toodi välja, et Trump oleks parem töökohtade loomisel ja võitluses sunniitliku äärmusrühmitusega Islamiriik (IS).

Allikas: BNS



Fotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.