Valgevene tahab suurendada kaubavedu läbi Läti sadamate ({{commentsTotal}})

Autor: Postimees/Scanpix

Valgevene on huvitatud kaubaveo suurendamisest läbi Läti sadamate, juhul kui Läti valitsus toetab raudtee infrastruktuuriprojekte Riia sadamas, teatas Läti Raudtee.

Valgevene suursaadik Lätis Marina Dolgopolova külastas kolmapäeval Läti raudteefirmat ja väljendas Valgevene huvi suurendada kaubavedu Läti raudtee ja sadamate kaudu.

Raudteefirma andmetel liikus eelmisel aastal läbi Läti sadamate 6,6 miljonit tonni Valgevene naftasaadusi.

Läti Raudtee tegevjuht Edvins Berzinš kinnitas, et kavas on sadama raudtee infrastruktuuri Euroopa Liidu toetusega suurendada.

Allikas: BNSFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.