Palestiinlane pussitas Läänekaldal teismelist juudi tüdrukut ({{commentsTotal}})

Iisraeli politseinikud Kiryat Arba asunduses mõrvapaiga juures. Autor: AFP/Scanpix

Okupeeritud Läänekaldal Kiryat Arba juudiasunduses pussitas palestiinlasest ründaja 13-aastast Iisraeli tüdrukut Hallel Yaffa Arieli, kes saadud haavadesse suri.

Enne kui valvurid ründaja maha lasid, jõudis ta üht neist noaga haavata ning praegu on ta haiglas raskes seisundis, vahendas BBC.

Iisraeli meedia teatel oli tüdrukut korduvalt pussitatud ülakehasse. Ta viidi kriitilises seisus Jeruusalemma Shaare Zedeki haiglasse, kuid meedikute sõnul suri ta varsti pärast saabumist.

Palestiina tervishoiuministeeriumi teatel oli ründajaks 19-aastane Mohammed Tarayreh naaberkülast Bani Naimist. Kurjategija oli tunginud Kiryat Arbasse ja sisenenud siis Hallel Arieli koju, mis asus asundust ümbritseva tara kõrval.

Alates möödunud aasta oktoobrist on tapetud 34 iisraellast. Samal ajavahemikul on tapetud üle 200 palestiinlase, kellest enamik on Iisraeli väitel olnud ründajad.

Ründajate tapjaks on enamasti olnud kas ohvrid või korravalvurid. Mõned ründajaist on ka vahi alla võetud.

Toimetaja: Karin KoppelTelia tõstab teleteenuse hinda

Telia tõstab alates maikuust oma teleteenuse hinda. Enamik internetipakette läheb odavamaks.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.