Palestiinlane pussitas Läänekaldal teismelist juudi tüdrukut ({{commentsTotal}})

Iisraeli politseinikud Kiryat Arba asunduses mõrvapaiga juures.
Iisraeli politseinikud Kiryat Arba asunduses mõrvapaiga juures. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Okupeeritud Läänekaldal Kiryat Arba juudiasunduses pussitas palestiinlasest ründaja 13-aastast Iisraeli tüdrukut Hallel Yaffa Arieli, kes saadud haavadesse suri.

Enne kui valvurid ründaja maha lasid, jõudis ta üht neist noaga haavata ning praegu on ta haiglas raskes seisundis, vahendas BBC.

Iisraeli meedia teatel oli tüdrukut korduvalt pussitatud ülakehasse. Ta viidi kriitilises seisus Jeruusalemma Shaare Zedeki haiglasse, kuid meedikute sõnul suri ta varsti pärast saabumist.

Palestiina tervishoiuministeeriumi teatel oli ründajaks 19-aastane Mohammed Tarayreh naaberkülast Bani Naimist. Kurjategija oli tunginud Kiryat Arbasse ja sisenenud siis Hallel Arieli koju, mis asus asundust ümbritseva tara kõrval.

Alates möödunud aasta oktoobrist on tapetud 34 iisraellast. Samal ajavahemikul on tapetud üle 200 palestiinlase, kellest enamik on Iisraeli väitel olnud ründajad.

Ründajate tapjaks on enamasti olnud kas ohvrid või korravalvurid. Mõned ründajaist on ka vahi alla võetud.

Toimetaja: Karin KoppelAnne ReiAnne Rei
UEFA nimetas Anne Rei naiste jalgpalli komitee juhiks

Euroopa jalgpalli katusorganisatsioon UEFA nimetas naiste jalgpalli komitee juhiks Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) peasekretäri Anne Rei. Varasemalt oli Rei sama komitee aseesinaine.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Ott TänakOtt Tänak

Tänak eesootavast Poola etapist: see on sõitjate ralli

Autoralli MM-sari jätkub järgmisel nädalavahetusel Poolas, millele Sardiinias võiduarve avanud Fordi piloot Ott Tänak läheb vastu lootusrikkalt.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema