Lained uhtusid Rio olümpiamängude võistluspaigas kaldale inimese kehaosad ({{commentsTotal}})

Moondunud kehaosa Copacabana rannas.
Moondunud kehaosa Copacabana rannas. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Kõigest 36 päeva enne Rio olümpiamängude algust Brasiilias on olukord võõrustajalinnas veelgi halvenenud, sest eile kandsid lained kuulsale Copacabana rannale, otse olümpia rannavõrkpalliplatsi juurde inimese kehaosad.

Sõjaväepolitseinik Andre Luiz rääkis CNNile, et rannalt leiti üks jalg ning teine kehaosa, mida veel tuvastatakse. Politsei hinnangul oli ohver naine või nooruk.

Ohvri surma asjaolud ei ole veel selged, aga rannalt kehaosade leidmine on kahtlemata halb uudis Rio olümpiamängude korraldajatele, kes niigi on kimpus rahaprobleemide ja Zika viiruse levikuga.

Kaks päeva enne kehaosade leidmist hoiatas Rio de Janeiro kuberner, et olümpiamängudest võib tulla suur läbikukkumine, sest osariigil on raha otsas. Osa korralduskuludest katab Rio de Janeiro linn, kuid koormat peab kanda aitama ka osariik, kel on sellega suuri raskusi.

Maksmata palgad on sundinud kohalikke korrakaitsjaid meelt avaldama. Lennujaamas hoidsid protestijad käes plakateid kirjaga: "Tere tulemast põrgusse! Politseinikud ja tuletõrjujad ei saa palka, Rio de Janeirosse ei ole turvaline tulla". Sarnaseid sõnumeid on soditud ka linnatänavatele.

Suveolümpia toimub Rios 5.-21. augustil.

Toimetaja: Karin KoppelKeskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.Keskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.
Savisaare ja Toomi valimisliitu esialgu ei tule

Edgar Savisaare toetajad andsid kolmapäeval pressikonverentsi, mis algselt oli mõeldud uue valimisliidu tutvustamiseks. Selgus aga, et praegu nimekirja ei tule ja nädala jooksul proovitakse Jüri Ratasega läbi rääkida. Valimisnimekiri ise on juba valmis.

Uuendatud: 21:30 
Pärnu tantsulapsed ööbivad Tallinna 21. keskkoolis.Pärnu tantsulapsed ööbivad Tallinna 21. keskkoolis.
Laulu- ja tantsupeolisi majutatakse 44 koolimajas

Laulu- ja tantsupeole saabunud lapsed ja noored ööbivad traditsiooniliselt Tallinna koolimajades. Enam kui 19 tuhat noort mahutatakse ära 44 Tallinna ja Harjumaa kooli.

M. patachonica kunstniku nägemuses.M. patachonica kunstniku nägemuses.
Geeniteadlased lahendasid Darwini nõutuks jätnud 200-aastase mõistatuse

Mõnikord on reaalsus väljamõeldistest veidram. Ühekorraga ninasarvikut, pikakaelalist laamat ja londiga tapiiri meenutava Lõuna-Ameerikast leitud olendi säilmed panid kukalt kratsima isegi Charles Darwini. Teadlastel on õnnestunud nüüd järjestada osa looma DNA-st ja välja selgitada liigi päritolu.

Tommy CashTommy Cash
Tommy Cash soovib Õllesummeri lava taha valget sisustust ja ülikallist šampanjat

8. juulil astub Tommy Cash Õllesummeril üles oma seni suurima live-kontserdiga Eestis. Oma lavataguste nõudmistega teeb räppar aga omamoodi ajalugu.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics