Istanbuli terrorirünnakuga seoses on kinni peetud juba 27 kahtlustatavat ({{commentsTotal}})

Istanbuli kohtusse viidi täna 13 inimest, keda kahtlustatakse seotuses lennujaamas toimunud terrorirünnakuga.

Kahtlusaluste seas on 3 välismaalast, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Meedia andmeil vahistas politsei täna veel kolm kahtlusalust, mis tähendab, et võimud on kinni pidanud juba 27 inimest, kellel lasub kahtlus ohvriterohke rünnaku korraldamises.

Teisipäeval korraldatud rünnakus Atatürgi rahvusvahelises lennujaamas hukkus 44 inimest.

Toimetaja: Laur ViirandFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.