Venemaa ja Itaalia raudtee sõlmisid koostöömemorandumi ({{commentsTotal}})

Venemaa Raudtee väljapanek Peterburis toimunud messil. Autor: TASS/Scanpix

Venemaa Raudtee (RZD) ja Itaalia riiklik Ferrovie dello Stato (FdS) väljendasid huvi teha koostööd Venemaa kiirraudteeliinide programmis.

Pooled allkirjastasid vastavasisulise koostöömemorandumi, mille kohaselt hakataks ühiselt ajakohastama olemasolevad raudteeinfrastruktuure, arendama rahvusvahelisi vedusid ja logistikateenuseid ning kauba- ja reisijatevedu.

Pooled tahavad suurendada raudteetranspordi konkurentsivõimet, luua tingimused kaubavoogude suurendamiseks, parandada tariifipoliitikat ja infosüsteemi.

Toimetaja: Laur Viirand

Allikas: BNSFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.