Sillamäe elektrijaamas hukkus elektrilöögist mees ({{commentsTotal}})

Sillamäe soojuselektrijaamas hukkus teisipäeval elektrilöögi tagajärjel töökohal 58-aastane mees, algatatud on kriminaaluurimine.

Tänavu on see juba teine surmaga lõppenud õnnetus Sillamäe elektrijaamas. Õnnetuse suhtes on avatud kriminaalasi tööohutuse eiramise tulemusel surma põhjustamise paragrahvi alusel, ütles prokuratuuri esindaja rahvusringhäälingu venekeelsele uudisteportaalile.

Veebruarikuise surmaga lõppenud õnnetuse osas pole uurimine veel lõppenud.Teadlased meeleavaldusel: pole selgust, kes, mida ja miks nõuab

Laupäeval tulevad enam kui 500 linnas üle maailma tänavatele sajad tuhanded teadussõbrad ja teadlased, et näidata oma toetust teadusele ja teaduspõhistele otsustele. Kuigi marsi korraldajate sõnul on tegu rangelt toetusmeeleavaldusega, kumab paljude osalejate kommentaaridest soov tõrjuda teadusvastast maailmavaadet.

Uuendatud: 12:18 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.