Kohus keelas uue määrusega Paldiski maantee süstlavahetuspunkti ({{commentsTotal}})

Süstlad. Autor: ERR

Neljapäeval väljastas kohus uue määruse, millega keelas esialgse õiguskaitse korras ära Paldiski mnt 36a süstlavahetuse ja metadooniravi alustamise kuni 5. augustini.

See, et Tallinna linn jõudis lepingu vahepealse lühikese aja jooksul sõlmida ei oma uue määruse kontekstis enam õiguslikku tähendust, uus määrus keelab kõikide teenuste pakkumise antud aadressil.

Pelgulinna elanikud ei ole nõus asukoha kolimisega Paldiski maanteele ei ajutiselt ega püsivalt.

Toimetaja: Priit LutsIirise värske singel jõudis loetud tundidega Rootsi muusikaedetabelisse

Londonis õppiv lauljatar Iiris avaldas uue singli "Stranger", mis jõudis vaid mõne tunniga Rootsi Spotify edetabelisse.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.