Belgias rakendati rahvuspühaga seoses erakordseid turvameetmeid ({{commentsTotal}})

Belgias rakendati täna rahvuspüha puhul erakordseid turvameetmeid, tänavatele oli peale tugevdatud politseijõudude toodud ka armee.

Kardeti samalaadset terrorirünnakut, nagu 14. juulil Nice's Prantsusmaal. Ühtki terroritegu või suuremat vahejuhtumit pole täna Belgias seni aset leidnud, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Turvameetmeid tugevdati Belgias juba pärast märtsikuiseid terrorirünnakuid Brüsselis, pärast Nice'i rünnakut karmistati meetmeid veelgi.

Toimetaja: Laur ViirandUUDISED
NATO riigijuhtide ühiuspildil istub Jüri Ratas Donald Trumpi taga Alexis Tsiprase ja Andrzej Duda vahel.
Ratas vestles Trumpiga
Uuendatud: 09:14 
SaatevigadSaatevigad
Vaata "Pealtnägija" lõppenud hooaja naljakamaid apsakaid

Sel nädalal pani ETV uuriva ajakirjanduse lipulaev "Pealtnägija" oma hooajale punkti, et juba sügisel jälle teleekraanil tagasi olla.

Eurod.Eurod.
Ülevaade: viimaste aastate palgatõusud avalikus sektoris

Riigieelarve strateegia näeb ette, et eeloleva nelja aastaga tõuseb keskvalitsuse töötajate palk 2,5 protsenti, kuid Isamaa ja Res Publica Liidu esimehevahetuse järel on tekkinud võimalus, et see jääb ära. Viimati kerkis riigiasutuste palk valitsuse otsusega aastal 2015.

Mustangi talu maasikad.Mustangi talu maasikad.
Vaataja küsib: kas suurem mari on parem?

Televaataja saatis „Novaatorile“ küsimuse, kas suurem mari on parem, pidades sealjuures silmas suviseid maasikaid. Esitasime küsimuse kas suuremad maasikad ja tomatid on paremad kui väikesed Eesti maaülikooli emeriitprofessorile Anne Luigele.