Donbassis hukkus ööpäevaga kuus Ukraina sõdurit ({{commentsTotal}})

Presidendi administratsiooni terrorismivastase operatsiooni (ATO) kõneisik, polkovnik Oleksandr Motuzjanik.
Presidendi administratsiooni terrorismivastase operatsiooni (ATO) kõneisik, polkovnik Oleksandr Motuzjanik. Autor/allikas: uacrisis.org

Viimase ööpäeva jooksul hukkus Donbassis kuus Ukraina sõdurit ning 13 sai haavata.

Viimase ööpäeva andmed edastas pressikonverentil Kiievis presidendi esindaja Oleksandr Motuzjanõk, vahendas Ukraina uudisteagentuur Unian.

Uniani teatel avasid Vene okupatsiooniväed 77 korral tule Ukraina terrorismivastase operatsiooni (ATO) positsioonide pihta.

Toimetaja: Marek KuulNahaarst: päikesekreemide peale lootma jääda ei saa

Soojade ilmade ja selge taeva mõjul on kannatada saanud juba ilmselt nii mõnegi eestlase hell nahk. Ainult päikesekreemide kaitsvale mõjule Ida-Tallinna keskhaigla nahaarst Pille Konno sõnul loota ei tohiks.

SaatevigadSaatevigad
Vaata "Pealtnägija" lõppenud hooaja naljakamaid apsakaid

Sel nädalal pani ETV uuriva ajakirjanduse lipulaev "Pealtnägija" oma hooajale punkti, et juba sügisel jälle teleekraanil tagasi olla.

Eurod.Eurod.
Ülevaade: viimaste aastate palgatõusud avalikus sektoris

Riigieelarve strateegia näeb ette, et eeloleva nelja aastaga tõuseb keskvalitsuse töötajate palk 2,5 protsenti, kuid Isamaa ja Res Publica Liidu esimehevahetuse järel on tekkinud võimalus, et see jääb ära. Viimati kerkis riigiasutuste palk valitsuse otsusega aastal 2015.