Ehkki Tartus spordirõivaid tootnud AS Ilves Extra läks pankrotti, plaanib ettevõttesse ligi 700 000 eurot kaotanud saksa investor Ilvese brändiga jätkata ({{commentsTotal}})

Ehkki Tartu üks kunagisi suuremaid tööandjaid, spordirõivaid tootnud AS Ilves-Extra on panrotis, loodab Ilvesest kasvanud kaubamärkide omanik tööd jätkata ning eestimaist brändi maailmaturul tugevdada. Uue ettevõtte all jätkab rõivatootmist ka Ilves-Extra asutaja Arvo Kivikas. Madis Hindre lugu


Kotsar näeb tänu finaalturniirile jõudmisele üle pika aja enda vanemaid

Eesti korvpalluri Maik-Kalev Kotsari ülikooli South Carolina edutee USA üliõpilasmeistrivõistluste finaalturniiril jätkus, kui kaheksa tugevama hulgas alistati Florida ülikool 77:70 (33:40).

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.