MISA tunnustas ERRi saateid lõimumise arendamisel ({{commentsTotal}})

Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed tunnustas täna möödunud aasta silmapaistvamaid lõimumisvaldkonna arendajad. Välja anti kaks arenduspreemiat ja kaks meediapreemiat. Arenduspreemiad pälvisid Eesti Vabaõhumuuseum Paljurahvuselise Eesti keskuse loomise eest ja Ida-Virumaa Loomemajanduskeskus TEDxNarva konverentsi korraldamise eest Tartu Ülikooli Narva Kolledžis. Meediapreemiaga tunnustati Rahvusringhäälingu Vikerraadio saatejuhti Haldi Normet-Saarnat saatesarja "Ma elan siin" läbiviimise eest ning ETV saatesarja "Meie Inimesed". Haldi Normet-Saarna saadetes räägivad oma loo ja jagavad kogemusi teisest rahvusest Eestisse elama asunud inimesed. Uku Toom küsis, kui raske on taolist saadet ette valmistada.


Fotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.