Türi lillelaadal kaupleb 700 müüjat ({{commentsTotal}})

Keskpäeval avatakse Türil 39 lillelaat, kuid kauplemine käib laadaplatsil juba varahommikust saati. Kohal on 700 kauplejat, kellest pooled on taimede ja istikute müüjad. Korraldajad on kolme päeva jooksul valmis vastu võtma kuni 35 000 külastajat. Ka müüjaid on välismaalt, juba eile õhtul võis platsil kuulda läti keelt. Olev Kengile jagas selgitusi lillelaada peakorraldaja, Türi Aianduse ja Mesinduse Seltsi juht Liivi Lohvart:


Liisi Koikson elust Londonis: hindan inimesi, kes jaksavad seal olla pikki aastaid

Liisi Koikson avaldab uue heliplaadi "Coffe for One", millel kõlavad esmakordselt ka lauljatari enda salvestatud laulud. Mitmed lood on inspireeritud Koiksoni Londoni perioodist.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.