EL siseministrid leppisid kokku viisavabaduse peatamise mehhanismis ({{commentsTotal}})

Euroopa Liidu siseministrid leppisid kokku tingimustes, mis lubavad peatada vajadusel viisavabaduse Türgi ja teiste riikidega. Niinimetatud hädapiduri mehhanismi saab rakendada näiteks julgeoleku tagamiseks. Berliini eestvedamisel sõlmitud põgenike tagasisaatmislepe Ankaraga näeb muuhulgas ette türklastele viisavaba reisimise võimaldamist Euroopa Liidus. Kuigi Türgil on siiani täitmata mitmed kriteeriumid, loodab Ankara viisavabaduse kindlustada suve jooksul. Johannes Tralla küsitles kohtumisel osalenud siseminister Hanno Pevkurit.


Liisi Koikson elust Londonis: hindan inimesi, kes jaksavad seal olla pikki aastaid

Liisi Koikson avaldab uue heliplaadi "Coffe for One", millel kõlavad esmakordselt ka lauljatari enda salvestatud laulud. Mitmed lood on inspireeritud Koiksoni Londoni perioodist.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.