Klaas: politseid huvitasid avalikud linnavalitsuse dokumendid ({{commentsTotal}})

Keskkriminaalpolitsei korraldas täna läbiotsimise Tartu Linnavalitsuse tööruumides ja pidas kinni Tartu abilinnapea Kajar Lemberi, keda kahtlustatakse korduvas altkäemaksu võtmises. Kahtlustuse kohaselt ei tegutsenud abilinnapea Tartu linna huvides, vaid hoopis enda ja altkäemaksu andja huvides, kes samuti täna kahtlustatavana kinni peeti. Tema isikut praegu prokuratuur avaldanud ei ole. Madis Hindre uuris Tartu linnapealt Urmas Klaasilt, mis täna linnavalitsuses toimus.


Telia tõstab teleteenuse hinda

Telia tõstab alates maikuust oma teleteenuse hinda. Enamik internetipakette läheb odavamaks.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.