Kreeka võlakoorma leevendamiseks konkreetseid samme pole ({{commentsTotal}})

Euroala ministrid leppisid pärast 11 tundi kestnud vaidlusi kokku, et Kreeka on teinud piisavalt reforme ja saab kätte 10,3 miljardi suuruse laenuosa. Rahvusvaheline Valuutafond nõustus esialgu laenuprogrammis edasi osalema, sest euroala riigid näitasid valmisolekut teatud tingimustel Kreeka võlakoormat kergendama. Kai Vare


Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.