Läänemaa kalurid loovad toetusrahaga endale võimalusi ka pärast püügihooaega ära elada ({{commentsTotal}})

Euroopa merendus- ja kalandusfondist ja Eesti riigieelarvest investeeritakse aastani 2020 Eesti kalanduse arendamisse ligi 130 miljonit eurot. Läänemaale tuleb sellest ligi kolm miljonit. Läänemaa kalurid soovivad vähendada toetuste abiga oma sõltuvust kokkuostjatest ja leida alternatiivseid viise, kuidas end ära elatada ajal, mil kala püüda ei saa. Juhan Hepner


Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.