Tartu maakohus mõistis mulluse batuudiõnnetuse põhjustajad tingimisi vangi ({{commentsTotal}})

Tartu maakohus mõistis täna tingimisi vangistuse kolmele inimesele, kelle ettevaatamatus ja hooletus viisid läinud suvel Tõrvandis toimunud batuudiõnnetuseni. Et eesootav suvi toob kaasa suure hulga väliüritusi, paneb tehnilise järelevalve amet kõigile südamele, et kellegi hoolest või hooletusest võib sõltuda inimeste elu. Madis Hindre lugu.


Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.