Euroliidu transpordivolinik seisab Rail Balticu eest ({{commentsTotal}})

Rail Balticu rajamine on väga oluline, arvestades Euroopa Liidu vajadust muuta igasugune transport keskkonnasõbralikuks, ütles Rahvusringhäälingu raadiouudistele Euroopa Liidu transpordivolinik Violeta Bulc. Bulci sõnul ei suuda peamiselt fossiilkütuseid kasutav lennuliiklus elektrifitseeritud raudteeliiklusega varsti enam konkureerida. Bulc lubab teha kõik endast oleneva, et Rail Baltic teoks saaks. Arni Alandi


Telia tõstab teleteenuse hinda

Telia tõstab alates maikuust oma teleteenuse hinda. Enamik internetipakette läheb odavamaks.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.