Jaan Tamm: Nordical ei olnud Erik Sakkovile etteheiteid ({{commentsTotal}})

Rahvusliku lennufirma Nordica juhatuse liige ja kommertsjuht Erik Sakkov lahkub alates homsest ettevõttest. Nordica juhatus jätkab kaheliikmelisena ning töö korraldatakse vastavalt ümber. Juhatusse kuuluvad esimees Jaan Tamm ja finantsjuht Ahto Pärl. Erik Sakkov kinnitas raadiouudistele, et lahkumisotsus sündis tema enda initsiatiivil ning põhjused on isiklikud ja ta tahab olla nüüd perega. Sakkov eitas ka seost Nordica majandustulemuste ja lahkumise vahel. Nordica juhatuse esimehe, Jaan Tamme sõnul ei ole ettevõttel Erik Sakkovi tööle mingeid etteheiteid. Ametlikult kinnitamata andmeil on vastuolud Erik Sakkovi ning Nordica nõukogu vahel kestnud kauem kui kuu ning nõukogu liikmed on soovinud tema lahkumist. Erik Sakkov kuulus Nordica juhatusse alates ettevõtte asutamisest sügisel 2015. Enne seda töötas Sakkov kuus aastat Tallinna Lennujaama kommertsdirektorina, olles ühtlasi seal ka juhatuse liige.


Vikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.