Brexit tooks kaasa uued valimised ja palju segadust ({{commentsTotal}})

Suurbritannias hääletatakse täna selle üle, kas jätkata Euroopa Liidus või lahkuda. Referendumid on ühendkuningriigis haruldased, varem on olnud ainult kaks rahvahääletust: 1975ndal aastal Euroopa Majandusühendusega liitumise ja 2011ndal aastal parlamendivalimiste hääletussüsteemi muutmise üle. Valimisjaoskonnad avati Eesti aja järgi kell 9 hommikul ja hääletada saab meie aja järgi südaööni. Niinimetatud lävepakuküsitlusi ei tehta ja tulemused selguvad homme hommikuks. Johannes Tralla


Fotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.