EK asepresident: ka veokide õhusaastele tuleb piirangud seada! ({{commentsTotal}})

Euroopa Liit peab looma paremad tingimused elektri- ja hübriidautode ilmumisele meie tänavaile, rõhutab Euroopa Komisjoni asepresident energialiidu alal Maroš Šefcovic. Voliniku sõnul on fossiilkütuseid neelavate minevikuautode kadumine hädavajalik, kui Euroopa Liit tahab täita oma keskkonnakaitse- ja energeetikaalaseid eesmärke. Eriti oluliseks peab Šefcovic suurte raskeveokite kasvuhoonegaasiheite vähendamist, sest just Raskeveokitega veetakse praegu enamik kaupu Euroopas. Arni Alandi


Liisi Koikson elust Londonis: hindan inimesi, kes jaksavad seal olla pikki aastaid

Liisi Koikson avaldab uue heliplaadi "Coffe for One", millel kõlavad esmakordselt ka lauljatari enda salvestatud laulud. Mitmed lood on inspireeritud Koiksoni Londoni perioodist.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.