Rõivas ei saanud EL-i eesistumise kohta Cameronilt selget vastust ({{commentsTotal}})

Euroopa Parlament kutsus britte üles loobuma eesistumisest. Suurbritannia on Euroopa Liidu eesistuja vahetult enne Eestit. Eesti jaoks tähendaks see suure tõenäosusega eesistumise varasemaks toomist ja tänaste plaanide ümbertegemist. Taavi Rõivas ei saanud Briti peaministrilt David Cameronilt ülemkogu õhtusöögil selget vastust Euroopa Liidu eesistumisplaanide kohta. Johannes Tralla võtab Ülemkogu esimese päeva kokku.


Vikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.