Maanteeameti reformikava tsentraliseerib sõidueksamite tegemise ja vähendab teenindusbüroode lahtiolekupäevi ({{commentsTotal}})

Maanteeameti plaanide kohaselt alustab järgmisest aastast tööd eksamikeskus, mis koondab kõik eksamineerijad seniselt teenindusbüroo- põhiselt töökorralduselt ühtse juhtimise alla. Endiselt saab A- ja B- kategooriate sõidueksameid teha Tallinna, Tartu, Pärnu, Rakvere, Kärdla, Kuressaare ja esialgu ka Jõhvi ning Viljandi esindustes. Ülejäänud teenindusbürood jäävad avatuks, aga A- ja B-kategooria sõidueksameid nendes enam sooritada ei saa. Tartust jätkab Jane Saluorg


Vikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.